Apie mus

Apie mus

Esame savo darbą puikiai išmanančių specialistų komanda, kurioje kartu dirbdami sugebame pasiekti puikius rezultatus.

Mūsų istorija

Įmonė savo veiklą Lietuvoje pradėjo 1996 metais. Šiandien – tai viena iš didžiausių medicininės įrangos ir techninio aptarnavimo paslaugų tiekėjų Lietuvoje, kurios instaliuota ir prižiūrima įranga naudojasi daugelis šalies gydymo įstaigų.

Šiuo metu bendrovėje dirba 12 darbuotojų, iš kurių daugelis turi aukštąjį medicininį ar techninį išsilavinimą. Bendradarbiaudami su įrangos gamintojais mes nuolatos keliame savo darbuotojų kvalifikaciją darbo organizavimo, marketingo, pardavimų ir techninio aptarnavimo srityse.

Lietuvos ir Šveicarijos uždaroji akcinė bendrovė „Hospitex Diagnostics Kaunas“ jau daugiau nei dvidešimt metų sėkmingai vysto savo veiklą Lietuvoje tiekdama kokybišką, modernią medicinos įrangą gydymo įstaigoms. Per šį laikotarpį įgyvendinta nemažai itin reikšmingų medicinos įrangos tiekimo ir instaliavimo projektų.

Lietuvos ir Šveicarijos uždaroji akcinė bendrovė „Hospitex Diagnostics Kaunas“ glaudžiai ir dalykiškai bendradarbiaudama su gydymo įstaigomis, tiekdama kvalifikuotas techninio aptarnavimo ir mokymo paslaugas instaliuotai įrangai, kartu su vartotojais spręsdama jiems iškylančias problemas, tapo gerai žinoma kaip patikima medicinos įrangos tiekėja.

Tiekdami pažangią medicinos įrangą ir ją aptarnaudami, mes siekiame padėti gydytojams saugoti didžiausią žmogaus turtą – sveikatą

 

LinkedIn

Kompanijos LinkedIn paskyra

Facebook

Kompanijos Facebook paskyra

defibriliatorius.lt

Specializuota defibriliatorių ir kitos gaivinimo įrangos elektroninė parduotuvė

Lietuvos ir Šveicarijos UAB “Hospitex Diagnostics Kaunas”

Simno g. 4, LT-46365, Kaunas, Lietuva

Įmonės kodas: 110747425

PVM kodas: LT107474219

info@hospitex.lt

Tel. +370 698 52269